10 gyötrő kérdés az év első munkanapján

Ha nem kellett a két ünnep között dolgoznod, akkor bizony egy hatalmas kihagyás után szakad újra a fejedre az össznépi GDP-termelés rád eső része. Ez pedig kínzó kérdéseket vethet fel, miközben ismét megpróbálod felvenni a fonalat, egy dupla adag kávé fölött összeszűkült szemmel meredve magad elé:

1 „Mi értelme van az emberi létnek???”

1

2 „Akkor mostantól tényleg ilyen korán kell felkelnem? És hogyan fogok tudni valaha visszaszokni a reggeli hajnali kelésre a több napos otthonfetrengés után?”

crymorning

3 „Vajon a többiek is meghíztak az ünnepek alatt, vagy csak nekem kellett előhalásznom a bővebb cuccokat a szekrényből?”

fat

4 „Ugye már mindenki elfelejtkezett róla, hogy a kelleténél kissé jobban becsiccsentettem a céges karácsonyi bulin?”

grumpy

5 „Mikorra vegyek ki szabit, ami kiszabadít ebből a mókuskerékből, és hogyan fogom kibírni addig?”

anxiety

6 „Vajon tényleg mindenkinél elfogyott már otthon a bejgli, vagy csak spúrságból nem hoztak be?”

cryme

7 „Ugye ma még nem lesz sok meló? Tényleg, miért nincsen beszoktató hét, amikor még nem kell igazából dolgoznunk, csak barátkoznunk a gondolatával?”

dont-want-to-work-for-you

8 „Honnan szerezzünk ebédet? Vajon a kétheti házi koszt után még borzasztóbbnak fog tűnni a sarki kifőzde kínálata?”

Sad Lunch On Office Desk 002

9 „Na már egész sok idő eltelt… Micsodaaa, még csak fél 11 van??? Mikor szabadítasz meg, ó, Uram, a szenvedéseimtől???”

get

10 „Nézzük csak, mikor is lesz a következő hosszú hétvége…?”

simps

Még több tízdolog:

Scroll to Top