Hogy milyen havonta pár napig kilépni a komfortzónánkból és mindenféle kisebb-nagyobb fizikai és lelki kellemetlenséggel megküzdeni? Adjon egy pacsit, aki tudja! Íme 10 dolog, ami azokon a napokon különösen nehezünkre esik.
„Megjött a mikulás?”(és közben vicceskedő grimasz), „Ezek most AZOK a nehéz napok?” vagy „Mi van megjött?” – jellegű beszólások férfi kollégáktól, amikor amúgy is totál meg vagyunk feszülve az idegtől.
De igazából az is ugyanilyen kellemetlen, amikor mi vagyunk annyira szarul, hogy kénytelenek vagyunk bevetni a mindent vivő „menstruálok” kártyát (közben gyámoltalanul sajnálnivaló arckifejezést öltve). Ja igen: amikor már ezt mondjuk akkor TÉNYLEG szarul vagyunk. Nagyon.
Amikor nincs rá szükség, akkor minden táska minden zsebében és kabátzsebben van egy tampon, bezzeg amikor hirtelen kellene, egyszerűen sehol sincs!
Legjobb, ha mindez olyan helyen történik, ahol félidegenek vesznek körül és elszántan keresni kezded a legszimpatikusabb nőt a közelben, hogy aztán pironkodva feltedd neki a kérdést. Mondjuk a sorsközösség akár életre szóló barátságokat is eredményezhet.
Vendégségben kidobni a tampont az esetek nagy százalékában rém kellemetlen, nem tudod hová tedd, nincs kis szemetes, most akkor vidd haza vagy fáradj el vele a konyhába???
A kérdések kérdése: hogyan csempészd ki a szobából észrevétlenül a tampont vagy a betétet, ha 8 férfival dolgozol együtt, akik ha valamit, akkor ezt tuti kiszúrják. Az új cipődet nem.
Vadászatok kétségbeesetten a lakásban egy utolsó vésztartalék után, amikor már az éjjelnappali is bezárt.
Az a durva és váratlan éhség, ami az egy órája elfogyasztott húsimádó pizza után tör rád, amikor amúgy elvileg hetek óta diétázol.
A tampon borítását nem lehet lehúzni a WC-n. Kérdés van?
Az ok nélküli hangulatváltozások, az érzés, hogy a pasid egy szemét (pedig szegény ugyanolyan, mint mindig), a vágy nap közepén, hogy spontán bőgj egy jót, aztán meg a hisztérikus röhögőgörcs.