10 dolog, ami (csak) gyerekként ment

Gyereknek lenni csuda jó dolog, hiszen az ember – jó esetben – felhőtlenül hisz magában és a jövőben, cseresznyét eszik hascsikarásig és csak álmodozik és álmodozik. Mi azt mondjuk, a mai nap épp megfelelő arra, hogy kicsit merjünk gyerekek lenni. Kis hercegnők és királyfik. Akár.

1 Növényekből, levelekből, fűből és bogyókból megfőzni a legfinomabb levest a világon, ami anyunak is ízlett.

2 Addig enni gátlástalanul a sütiket, míg bele nem alszunk az édes fáradtságba. És nem parázni sem meghízástól, sem gyomorgörcstől.

tumblr_inline_mi1rx3HkS71qz4rgp

3 Rácsodálkozni a saját tükörképünkre és órákig grimaszolni. Mondjuk ezt most is érdemes megtenni:)

giphy

4 Egész testtel elmerülni a fürdőkádban.

5 Elhinni, hogy mi leszünk a világ leghíresebb Julia Robertsei vagy Claudia Shifferei és férjhez megyünk a Brad Pitthez. Vagy fordítva.

tumblr_ly5vgeMe3g1qahroko1_500

6 Hülye pózokban és párnákba fúrt fejjel aludni bárhol tíz órákat és utána nyakfájás nélkül ébredni.

7 BÁRMIT lerajzolni és teljes önbizalommal magyarázni, mi van a képen.

1429014033408

8 Ugyanazt enni napokig és minden ebédre rántott húst és sült krumplit vagy makarónit kívánni.

giphy

9 Őszintén várni a nagybevásárlást és felhevülve futkorászni a szupermarket polcai között a legújabb csokik és cukorkák után kutatva és addig nem nyugodni, míg nem kaptunk legalább egyet.

10 Leültetni a családtagjainkat a kanapéra csak azért, hogy a szoba közepén előadjuk a legújabb performanszunkat, mondjuk egy pop sláger általunk költött saját verzióját, vagy a Michael Jackson mozgást.

rs_560x315-131101121648-tapdancer5

Még több tízdolog:

Scroll to Top