Mint ahogy a reklámokban is, a halftime show esetében is a Super Bowl abszolút etalon: biztosak lehetünk benne, hogy a Legnagyobb Sztárok lépnek fel a Legnagyobb Hírverés közepette. A halftime show indikátor, izgalmas végignézni, mikor ki volt a legérdemesebb arra, hogy a fél világ előtt szerepeljen.
Michael Jackson, 1993 – A leglátványosabb előadások biztos dobogósa Michael Jackson és a pillanat, amikor felcsendül a Heal the World és 3500 gyerek csatlakozik hozzá.
U2, 2002 – Történelmi pillanat volt, amikor a Where the Streets Have No Name alatt a 9/11-es terrortámadásban elhunytak nevei jelentek meg a kivetítőn.
Janet Jackson & Justin Timberlake, 2004 – Az egyik legemlékezetesebb produkció, csupán amiatt, hogy Justin „véletlenül” letépte Janet ruháját. Ennek köszönhető egyébként, hogy ma már egy kis időbeli csúszással láthatjuk az élő produkciót, így a szerkesztőknek van esélyük kivágni a pikáns, nem oda illő jeleneteket.
Rolling Stones, 2006 – Az egyik legnagyobb díszlet a Super Bowl történelmében, az ikonikus nyelv logó 28 darabból állt és 600 önkéntes kellett ahhoz, hogy öt perc alatt felépüljön.
Prince & Foo Fighters, 2007
Azt gondoljuk, a párosítás már önmagában frenetikus. A Best of you feldolgozásáért pedig egyenesen odavagyunk.
Black Eyed Peas & Usher & Slash, 2011- Különleges látványvilág, nem megszokott elemekkel viszont kemény hip-hop felhozatallal.
Madonna, 2012
Madonna spártai bevonulása után LMFAO, Niki Minaj és M.I.A léptek színpadra.
Beyonce, 2013
Beyonce-t lehet szeretni és nem szeretni, de amit ebben a showban letesz az asztalra az eszméletlen.
Bruno Mars & Red Hot Chili Peppers, 2014 – A legdurvább playback a RHCP-től, ami bizony a nézőknek is feltűnt! Ennek ellenére a show akkor nézettségi rekordot döntött a 115,3 milliós megtekintéssel, hogy érdemes a play gombra kattintani.
Katy Perry & Lenny Kravitz & Missy Eliott, 2015 – Tüzes ruha, óriás tigris és cápák. Mondjuk ezzel a párosítással mást nem is várnánk.