Ajtócsapkodás, költöző bőrönd és cset-figyelés. Ha te is tapasztaltad ezeket, akkor tutira egy dráma királynővel/királlyal hozott össze a sors!
Az ajtócsapkodástól a székdobálásig minden ilyesmi a kommunikációs eszköztára szerves részét képezi. Nyilván van egy rangsor, a könyv asztalhoz bxxxxkodása sokkal kevesebb dráma pontot ér, mint például egy tányér földhöz csapása, de hidd el, pont azért dráma queen, hogy ehhez ne is kelljen annyira nagyon kiakasztani.
Imád fenyegetőzni, például azzal, hogy azonnal elköltözik. De az, aki nem pakol össze minimum évente kétszer és cuccol át valamelyik barátnőjéhez, az nem is igazi dráma királynő.
Nagyon kis dolog is elég, hogy nagyon nagy ribillió legyen belőle. Tényleg kiszámíthatatlan, hogy az elfelejtett névnap, vagy a fél órás késés fogja jobban kiakasztani, de illik vigyázni vele.
A legnagyobb nevetésből másfél perc alatt képes vigasztalhatatlan bőgésbe váltani, és csak pislogsz.
A legrosszabb az egészben, hogy elkezdesz lábujjhegyen járni a kapcsolatodban, de ez sem elég sokszor.
Képes 2,5 perc alatt összepakolni. Sőt, van egy erre hasznosított bőröndje.
A csetelés instant megcsalás, szóval dráma! Ne lepődj meg akkor sem, ha olvassa az üzeneteidet, a dráma queen nagyon sokszor kitűnő nyomozó és első osztályú féltékenykedő.
A tükör az egyik fő ellensége. Teljesen ki tud akadni, ha nem azt látja, amit várt, és sehogy nem veszed rá, hogy kilépjen az ajtón, ha egyszer elhatározta, hogy BORZASZTÓAN néz ma ki.
Öngyilkossággal fenyegetőzni szerencsére kevesen szoktak, de a „megöllek” biztosan elhangzik párszor…
A dráma queent nem illik összetéveszteni a bunkó viselkedést szóvá tevőkkel, akiknek sokszor valóban igazuk van. Elfelejteni a szülinapot, késni, mással flörtölni valóban nem jófejség és megéri a drámát.