10 dolog, amiért érdemes kutyát tartani

Kutyát tartani felelősség. Legjobb esetben legalább 15 évre rengeteg lemondás, sok teher, meg minden. Mégis megéri.

 Minden egyes reggel kitörő örömmel fogadja azt a tényt, hogy újra felébredtél

 Minden egyes hazaérésnél kitörő örömmel fogad, akkor is, ha csak a szemetet
vitted le

 Kivisz a friss levegőre akkor is, ha mínusz 10 fok van és ömlik az ónos eső

 Nem fordulhat elő, hogy akkorát bulizol, hogy három napig nem érsz haza


 Nem fordulhat elő, hogy úgy bedepressziózol, hogy három napig nem mozdulsz ki


 Csomó érdekes emberrel ismerkedsz meg a parkban


 Nyugodt lélekkel rávetheted magad tökidegenek kutyájára egy kis simiért, hisz a tiéddel is mindig ezt csinálják


 Simán lemondhatsz programot arra hivatkozva, hogy nincs jól a kutyád, vagy hogy sétáltatni kell stb.

 Megtanulsz egy másik lényhez igazodni, és némi következetesség is beléd ivódik


 Bármilyen vicces trükkre megtaníthatod, az emberek lelkesedni fognak érte



Még több tízdolog:

Scroll to Top