10 mondat, amit minden nagyobb testvér ismer

Imádjuk és mindig is imádtuk kisebb testvéreinket, de amikor a lenti mondatokat meghallottuk, kinyílt a bicska a kertésznadrágunk zsebében.
 „Ő még csak kisbaba, ezért neki nagyon sok odafigyelésre van szüksége. De téged is nagyon szeretünk.” – Itt kezdődik minden. Vége az aranyéletnek.

testverek_2
 „Okos enged, szamár szenved!” – Aha, látom MENNYIRE szenved a játékkal amit átengedtem neki. Ez a mondás a legnagyobb átverés, amit valaha lenyomtak a torkunkon.

testverek_12

 „Olyan kicsi még, nem tudja, hogy nem szabad, biztos nem direkt csinálta!” – Ti nem látjátok az ördögi fényt a szemében?

testverek_5

 „Ne legyél irigy, adj belőle a húgodnak/öcsédnek.” – Oké apa, de akkor én is kérek a babapiskótából.

testverek_7

 „Azt hittem, ennél már több eszed van!” – Hát tévedtél!

testverek_1
 „Mutass példát, te vagy a nagyobb!” – Hé, hé, aláírtam egy szerződést a születésekor, hogy mostantól rendesen viselkedem, vagy mi? Én is akarok rosszalkodni!

testverek_11
 „Miért bántod a kisebbet?!” – Mert egy kis patkány ő kezdte! Csak persze mindig akkor értek oda a szülők, amikor épp mi téptük meg, és soha nem fordítva. Ugye?

testverek_8
  „Oké, lemehetsz a ház mögé, de vidd magaddal az öcsédet/húgodat is!” – Jaja, tök menő lesz a kis nyomi hétéves a tizenhárom éves barátaimnál. Ráadásul LÁNY!

testverek_9
 „Menjetek szépen játszani.” – De anya, már 18 éves vagyok! Nem akarok ma ötvenedszer bújócskázni.

testverek_3
 „Beleviszed a rosszba!” – Persze. Konkrétan megzsarolt azért a doboz cigiért, hidd el anya, már nem kell elrontani!

Képek: awkwardfamilyphotos.com

Ha te egy kisebb tesó vagy, sokkal jobban fogod szeretni EZT a listánkat!

Még több tízdolog:

Scroll to Top